26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 07:30

Фото без описуШановні жителі Миргородського району!
26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

У цей день українці разом зі світовою спільнотою згадують найбільшу техногенну катастрофу, віддаючи шану героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Висловлюю найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Бажаю усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та членам їхніх родин міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада