19 лютого - День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 07:30

Фото без опису Шановні земляки!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Герба України!

Тризуб – це відголос історії нашої нації та символ боротьби за суверенітет нашої Держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга та наша генетична пам’ять.

Сьогодні, на тлі російської агресії проти України, Державний Герб для кожного з нас перестав бути чимось звичним. Він, як і інші державні символи – Прапор та Гімн – змушує нас відчувати непідробну гордість за власну країну.

Щиро вірю, що велика війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а наш національний символ – Тризуб – і надалі служитиме дороговказом для українського народу.

Шануймо наші державні символи, наші обереги, за котрі проливали та проливають кров кращі сини й доньки України.

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА