20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 07:30

Фото без опису20 лютого в Україні відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні - мужніх героїв, які стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності та європейські ідеали всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.

На жаль, ми і сьогодні продовжуємо боротися з російським ворогом, який не може змиритися з європейським та українським вибором України. Новітні Герої стоять на смерть, щоб очистити від рашистів святу українську землю. Тому День Героїв Небесної Сотні має особливе значення. Цей приклад жертовності заради України наслідують всі українці.

Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.

Бажаю всім миру, злагоди, добра та нових здобутків в ім’я рідної України!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!
Вічна пам’ять полеглим Героям!

Голова Миргородської районної ради                               Наталія ГИРКА