Сьогодні - День працівників санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 08.10.2023 07:00

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

Серед сьогоденних проблем однією з найважливіших є збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов, як у виробничій, так і у побутовій сферах.

Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я країни. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків.

Ваша праця - це гарантiя здоров’я i безпеки населення та захист вiд інфекційних загроз, що чатують на нас у цей непростий час.

Тож, у день вашого професійного свята прийміть щирі побажання невичерпної енергії, миру, злагоди, добра та нових успіхів у професійній діяльності. Нехай ваша щоденна праця винагороджується міцним здоров`ям, довгими роками життя та благополуччям.

Впевнена, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки України та її громадян!

Голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада