Жительці Гадяцької територіальної громаді виповнилося 100 років

Дата: 02.10.2023 11:32

Кожен столітній ювілей є гордістю нашої громади. Такі люди – не тільки очевидці багатьох історичних подій минулого століття, а й носії наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

У перший день осені свій 100-й день народження зустріла жителька села Рудикове Біленченківського старостинського округу Ольга Павлівна Єна.

Ольга Павлівна – найстарша жінка у громаді. Зізнається, не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей, адже майже все своє життя важко працювала на колгоспній ланці, а замолоду, в роки Другої світової війни, була відправлена на примусові роботи до Німеччини.

Свого часу ювілярці довелось пережити голод, війну, повоєнні роки, а тепер ще й криваве вторгнення країни-агресора на нашу землю...

Разом з чоловіком виростила і виховала чотирьох доньок. Також має п’ять онуків та четверо правнучат, які є найбільшою втіхою її життя. До речі, Ольга Павлівна не єдина довгожителька в роду – її дід також зустрів столітній ювілей, перетнули позначку в 90 років і мати з батьком.

Бажаємо поважній ювілярці здоров’я, миру та неодмінно стати свідком Української Перемоги!

Джерело: Facebook сторінка Гадяцької міської ради