05 Червня, 2023 р., 08:11
П'ятого червня – день народження депутата Миргородської районної ради Людмили Стешенко з м. Миргород
04 Червня, 2023 р., 10:05
Шановні жителі Миргородського краю!
04 Червня, 2023 р., 09:11
Четвертого червня –  ювілейний день народження депутата Миргородської районної ради Камандара Байрамова з м. Миргород
03 Червня, 2023 р., 10:03
Третього червня – день народження депутата Миргородської районної ради Володимира Рудяка з м. Гадяч
02 Червня, 2023 р., 16:06
У рамках проєкту по підтримці внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Миргородщині, днями голова Миргородської районної ради відвідала Шишацьку, Миргородську та Сенчанську громади. Жителям місць компактного проживання привезли меблі та сантехніку від Фонду Віктора Пінчука за підтримки GEO ALLIANCE GROUP.
01 Червня, 2023 р., 20:57
До Міжнародного дня захисту дітей відбулася низка заходів, у яких голова Миргородської районної ради Наталія Гирка брала безпосередню участь. При плануванні районна рада акцентувала увагу на підтримці діточок нашого краю, адже незважаючи на нелегкі умови сьогодення вони мають відчували нашу увагу, любов і турботу.
01 Червня, 2023 р., 09:39
Шановні жителі Миргородщини! Дорогі діти!
25 Травня, 2023 р., 08:44
Вже другий проєкт по підтримці внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Миргородщині, стартував цими днями. У співпраці з Фондом Віктора Пінчука та GEO ALLIANCE GROUP – організаціями, які надали фінансування на проєкт, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та представник Фонду Сергій Прощенко відвідали Заводську, Великобудищанську та Краснолуцьку громади.