30 Липня, 2023 р., 21:11
30 липня під головуванням Президента України Володимира Зеленського в місті Івано-Франківську відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
30 Липня, 2023 р., 18:40
Шановні працівники торгівлі Миргородщини!  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
29 Липня, 2023 р., 21:00
До вашої уваги черговий випуск "Новин Миргородщини" про актуальні події у громадах району.
28 Липня, 2023 р., 06:00
Рівно рік минув відтоді, як Україна вперше відзначила нове державне свято - День української державності - день утвердження тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням своїм сягає в часи заснування столиці Київської Русі.
27 Липня, 2023 р., 08:19
27 липня – День народження депутата Миргородської районної ради з м. Лохвиця Шрамка Сергія Юрійовича.
27 Липня, 2023 р., 05:55
Шановні медичні працівники Миргородщини!
26 Липня, 2023 р., 20:00
26 липня медичні заклади Миргорода зустрічали високих гостей. Напередодні Дня медичного працівника до них завітала поважна делегація на чолі з народним депутатом України Олегом Кулінічем, якого супроводжували голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич та голова Миргородської громади Сергій Соломаха.
26 Липня, 2023 р., 11:22
25 липня в Миргороді на базі ПрАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» розпочав роботу Жіночий табір «Жінки. Мир. Активізм», який є частиною проєкту «Жінка для жінки: підтримка лідерства ВПО та посилення впливу на прийняття рішень».  Реалізує даний проєкт ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» у партнерстві із ГО «Центр гендерної культури».
24 Липня, 2023 р., 21:25
21 липня в приміщенні Миргородської районної ради відбулося підписання меморандуму між Зіньківською, Миргородською та Решетилівською міськими територіальними громадами про співпрацю для вирішення вкрай актуальної проблеми - реабілітації, відновлення, адаптації та інтеграції ветеранів до умов цивільного життя.