23 Серпня, 2023 р., 07:00
Шановні жителі Миргородського краю!  Вітаю вас з нагоди Дня Державного Прапора України! Символічно, що це свято ми відзначаємо напередодні Дня Незалежності України.
20 Серпня, 2023 р., 07:00
 20 серпня - день народження депутатки Миргородської районної ради восьмого скликання Моргун Ольги Петрівни
14 Серпня, 2023 р., 09:00
14 серпня свій день народження відзначає начальник Миргородської районної військової адміністрації ДЯКІВНИЧ Віталій Анатолійович
13 Серпня, 2023 р., 07:00
Шановні будівельники Миргородського краю!  Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята.
12 Серпня, 2023 р., 07:00
Шановна молодь Миргородського краю!  Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього!
11 Серпня, 2023 р., 14:56
11 серпня відбулися загальні збори асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» (ПОАСМ) в яких від імені депутатського корпусу Миргородського району взяла участь голова районної ради Наталія ГИРКА. Збори проходили в режимі он-лайн конференції на платформі ZOOM.
10 Серпня, 2023 р., 14:08
Під такою назвою 10 серпня в студії національного інформаційного Агентства "Укрінформ" відбувся круглий стіл, організований Українською асоціацією районних та обласних рад (УАРОР). Учасники заходу: керівники районних рад зі всієї країни, представники громад, ЦОВВ, ЗСУ, парламентарії, експерти та науковці.
09 Серпня, 2023 р., 11:22
Голова районної ради Наталія ГИРКА відвідала Миргородську центральну районну лікарню (КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування")  для участі у передачі благодійної допомоги - медичних препаратів.
08 Серпня, 2023 р., 07:00
Шановні наші службовці військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
06 Серпня, 2023 р., 07:00
Шановні наші військовослужбовці Повітряних Сил Збройних Сил України! Ви – вартові небесних кордонів України, ви з повітря стережете безпеку рідної Батьківщини, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Ви завзято і професійно бороните наше українське небо від російського агресора. Мирне небо в багатьох українських населених пунктах – це передусім ваша заслуга.