Новини

12 Квітня, 2023 р., 13:19
Перед засіданням 16-ї позачергової сесії депутати розглянули та опрацювали всі питання порядку денного на постійних комісіях. Таким чином, 11 квітня відбулися засідання комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля; комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.
11 Квітня, 2023 р., 11:36
Гадяцький край на Миргородщині - це 6 громад: Петрівсько-Роменська, Лютенська, Сергіївська, Краснолуцька, Великобудищанська і власне Гадяцька. Цей край у районній раді відповідно представлений найбільшою кількістю депутатів – 16.
10 Квітня, 2023 р., 16:34
Наприкінці минулого тижня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка відвідала Лохвиччину. Мала на меті зустрітися із депутатами від трьох громад цього краю, а також – відвідати навчальний заклад інтернатного типу у с.Яхники.
07 Квітня, 2023 р., 16:19
Великдень – свято, яке завжди радісно зустрічали в колі родини. Проте вже другий рік поспіль внаслідок повномасштабного вторгнення багато українських родин залишилися не те, що далеко від родини, а навіть далеко від своїх домівок.
07 Квітня, 2023 р., 10:09
У рамках робочого візиту очільника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна оглянули низку навчальних закладів у Миргороді. Делегація у складі народного депутата Олексія Устенка, директора департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євгена Кончаковського, голови Миргородської районної ради Наталії Гирки, начальника Миргородської районної військової адміністрації Віталія Дяківнича, першого заступника Миргородського міського голови Олександра Острянина відвідала ПТУ №44.
06 Квітня, 2023 р., 14:23
5 квітня у Миргородській міській раді відбулося засідання у форматі круглого столу, на якому обговорили питання соціальної політики. На зустрічі головувала перший заступник Міністра соціальної політики України Дарія Марчак. Учасники говорили про реалізацію соціальної політики в області, районі та про взаємодії з регіонами для подолання спільних викликів і проблемних питань галузі.
23 Березня, 2023 р., 14:57
У ніч з 25 на 26 березня українці відбудеться перехід на літній час. Стрілки годинника переведуть на годину вперед. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора