04 Листопада, 2023 р., 07:00
4 листопада – день народження депутата Миргородської районної ради Ігоря Миколайовича ВЕРЕЩАКИ Шановний Ігорю Миколайовичу!
03 Листопада, 2023 р., 16:00
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
30 Жовтня, 2023 р., 09:00
28 жовтня відбулася зустріч делегації Української асоціації районних та обласних рад з головою підкомітету Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталієм БЕЗГІНОМ за ініціативи очільниці УАРОР Тетяни ЄГОРОВОЇ-ЛУЦЕНКО, голови Харківської обласної ради. Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА, яка є членом правління УАРОР, також взяла участь у цій зустрічі.
28 Жовтня, 2023 р., 07:00
Шановні земляки! Сьогодні ми вшановуємо День визволення України від німецько-фашистських загарбників! Щорічно, у цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій боротьбі з фашистами. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам - учасникам Другої Світової війни, дітям війни, усім, хто героїчно боронив свою землю і самовіддано працював у тилу. Поминаємо тих, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.
28 Жовтня, 2023 р., 06:59
Вийшов черговий випуск дайджесту «НОВИНИ МИРГОРОДЩИНИ». У ньому коротко висвітлені події, що відбувалися на території Миргородського району.
27 Жовтня, 2023 р., 12:13
27 жовтня - це свято української мови, яке щороку відзначається в Україні. Це день, коли ми вшановуємо пам'ять про наших предків, які створили і розвивали нашу мову.
27 Жовтня, 2023 р., 11:45
Підсумки діяльності Миргородського  міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за 9 місяців 2023 року.
24 Жовтня, 2023 р., 13:00
Миргородська лікарня інтенсивного лікування отримала чергову партію гуманітарної допомоги: необхідні медичні препарати, хірургічні маски та медичні витратні матеріали. Весь цей перелік є конче необхідним для надання медичних послуг, а надто - в умовах війни.