17 Листопада, 2023 р., 03:25
 Правила декларування
16 Листопада, 2023 р., 07:05
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Миргородщини! Вітаю вас - журналістів, режисерів, операторів, продюсерів, усіх інших пов'язаних за професією людей, які сьогодні відзначають своє професійне свято.
09 Листопада, 2023 р., 07:05
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Миргородського краю!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Свята тих, для кого творчість і мистецтво, культура і духовність, стали головними життєвими орієнтирами.
09 Листопада, 2023 р., 07:00
 9 листопада свій день народження святкує депутат Миргородської районної ради восьмого скликання, перший заступник начальника Миргородської районної військової адміністрації КОРКІШКО Михайло Олександрович.
08 Листопада, 2023 р., 14:30
18 жовтня 2023 року на 18 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання депутати прийняли рішення про укладення меморандуму з ГО "Інноваційні соціальні рішення" з метою співпраці у галузі народонаселення та щодо надання послуг для постраждалих від війни та підтримки економічної спроможності, працевлаштування жінок.
05 Листопада, 2023 р., 07:05
Шановні працівники соціальної сфери Миргородщини! Прийміть щирі привітання з професійним святом! Ваша праця завжди сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. А сьогодні, в умовах воєнного стану, ви особливо потрібні в суспільстві.
04 Листопада, 2023 р., 07:05
Шановні працівники українських залізних доріг! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня залізничника! Складно уявити сучасне життя без залізничного сполучення. Тим паче - сьогодні, коли йде війна.
04 Листопада, 2023 р., 07:00
4 листопада – день народження депутата Миргородської районної ради Ігоря Миколайовича ВЕРЕЩАКИ Шановний Ігорю Миколайовичу!
03 Листопада, 2023 р., 16:00
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.