02 Жовтня, 2023 р., 17:13
Чотирьом громадам Полтавщини – Миргородській, Пирятинській, Опішнянській та Котелевській передали спецавтівки для надання мобільних соціальних послуг. Автомобілі обладнані інструментами для задоволення різних потреб маломобільних груп населення та жителів віддалених районів. Наприклад, швидкого ремонту чи надання побутових послуг.
02 Жовтня, 2023 р., 11:32
Кожен столітній ювілей є гордістю нашої громади. Такі люди – не тільки очевидці багатьох історичних подій минулого століття, а й носії наших традицій, глибокої життєвої мудрості.
02 Жовтня, 2023 р., 08:00
На Миргородщині відзначили День захисників і захисниць України. 1 жовтня, о 9 годині, на вшанування полеглих у російсько-українській війні оборонців, жителі сіл, селищ, міст Миргородщини долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, під час якої, у скорботі, все зупинилося навкруги – і дорожній рух і люди.
02 Жовтня, 2023 р., 07:55
Напередодні прийдешнього свята – Дня захисників і захисниць України в Комишнянській селищній територіальній громаді у селі Остапівка відбулося відкриття меморіальних дощок на фасаді Остапівської гімназії на честь загиблих воїнів-земляків: Володимира Новаківця, Вадима Лисенка, Тараса Свирида та Анатолія Карбана.
01 Жовтня, 2023 р., 07:03
Шановні воїни, ветерани, добровольці, всі, хто захищає нашу країну від загарбників!  Вітаю вас із Днем Захисників і Захисниць України!
01 Жовтня, 2023 р., 07:01
Шановні бійці територіальної оборони Миргородщини, щиро вітаю Вас з професійним святом! Міцна територіальна оборона – це сила, що присутня у кожній нашій громаді та на яку розраховує вся країна.
01 Жовтня, 2023 р., 07:00
Шановні освітяни Миргородщини! День працівників освіти – це свято тих, хто отримав у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, бо відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.
30 Вересня, 2023 р., 07:00
Шановні працівники бібліотечної сфери Миргородського краю! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.
29 Вересня, 2023 р., 15:30
Голова районної ради Наталія Гирка разом з начальником районної військової адміністрації Віталієм Дяківничем та його першим заступником Михайлом Коркішком привітали військовослужбовців батальйону територіальної оборони напередодні їх професійного свята - Дня територіальної оборони.
29 Вересня, 2023 р., 15:00
28 вересня відбувся з’їзд Української асоціації обласних і районних рад членом якої є Миргородська районна рада.