Новини

12 Серпня, 2022 р., 08:33
Шановна молодь Миргородщини!
11 Серпня, 2022 р., 10:23
10 серпня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка провела зустріч з керівниками територіальних центрів соціального обслуговування населення Миргородської, Великосорочинської та Шишацької громади Людмилою Курдюмовою, Вікторією Ємець, Світланою Васильченко, а також керівником Управління соціального захисту населення Миргородського району Людмилою Горобець.
10 Серпня, 2022 р., 10:50
9 серпня відбулися збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, у яких взяла участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка. Це засідання є першим від часів повномасштабного вторгнення, тож на порядку денному – ключові для всіх громад Полтавщини теми.
09 Серпня, 2022 р., 15:10
Віктор Панасович з дружиною Галиною мають прописку у місті Вугледар Донецької області. Та вже кілька місяців вони живуть у центральній Україні. Кажуть, лютий та березень провели у бомбосховищі, яким для них слугував підвал багатоповерхівки. Терпіння скінчилося, коли одного дня у метрі від жінки розірвався ворожий снаряд і її контузило. Більше так жити не можна, вирішило подружжя, і з невеликою валізою вони вирушили у пошуках спокійного життя. Шлях тримали на Полтавщину.
08 Серпня, 2022 р., 16:37
Миргородська районна рада співпрацює з організацією Rotary club практично від початку війни. З її координатором на місці, миргородцем Олександром Рєпіним за цей час налагоджені партнерські відносини. Він, як активний учасник клубу, сам запропонував співпрацю органу влади районного рівня аби разом допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Так, за фінансової підтримки Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club було надано благодійну допомогу – понад 100 продуктових наборів переміщеним особам; медичне обладнання, перев’язувальні матеріали, кровоспинні засоби, інструменти, аптечки для надання першої допомоги, препарати для мед.закладів.
06 Серпня, 2022 р., 08:16
Шостого серпня - день народження депутата Миргородської районної ради Оксани Дубовицької
05 Серпня, 2022 р., 15:56
Шановні військовослужбовці Повітряних Сил України!
05 Серпня, 2022 р., 15:34
Напередодні професійного свята захисників повітряних кордонів – Дня Повітряних Сил ЗСУ - представників бригади тактичної авіації, що базується у центральній садибі Миргородського району, привітали зі святом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора