09 Грудня, 2023 р., 11:00
Миргородська районна рада глибоко сумує з приводу непоправної втрати – перестало битися серце нашого земляка, керівника СТОВ «Воскобійники», депутата Полтавської обласної ради шести скликань Капленка Валерія Ілліча.
09 Грудня, 2023 р., 07:00
9 грудня день народження депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Пінчука Олександра Петровича.
08 Грудня, 2023 р., 14:36
8 грудня голова районної ради Наталія ГИРКА провела виробничу нараду, на якій розглядалися питання щодо діяльності комунальних підприємств, засновником (або співзасновником) яких є районна рада.
08 Грудня, 2023 р., 11:43
7 грудня в Миргороді - адміністративному центрі Миргородського району, відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування за участю голови районної ради Наталії ГИРКИ, начальника районної військової адміністрації Віталія ДЯКІВНИЧА, а також голови Миргородської територіальної громади – Сергія СОЛОМАХИ.
08 Грудня, 2023 р., 07:00
 8 грудня – день народження депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Томи Миколи Кириловича.
07 Грудня, 2023 р., 07:00
Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
06 Грудня, 2023 р., 18:00
Проблема зайнятості жінок в нашій країні була пріоритетною і до війни, а зараз, після повномасштабного вторгнення російських загарбників, українки, як ніколи, відчули на собі нові виклики в питаннях працевлаштування. Багато з них сьогодні змушені були взяти на себе відповідальність за фінансове благополуччя своєї родини, до того ж, значна кількість сімей залишилось без домівок, без роботи.
06 Грудня, 2023 р., 07:30
Шановні військовослужбовці, захисники і захисниці Української держави! Дорогі ветерани! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, наближає довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!
06 Грудня, 2023 р., 07:00
Шановні дорослі та маленькі жителі Миргородського краю! Щиро вітаю вас із світлим святом – Днем святого Миколая!
05 Грудня, 2023 р., 15:05
 Неймовірну потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні роки.  Із перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників Миргородщина заявила про себе у волонтерській діяльності.