16 Червня, 2024 р., 07:30
Шановні жителі Миргородщини!  Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька.
06 Червня, 2024 р., 17:00
6 червня на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася Обласна Спартакіада серед депутатів різного рівня.
06 Червня, 2024 р., 07:30
Шановні журналісти Миргородщини! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем журналіста!
03 Червня, 2024 р., 07:30
Третього червня – день народження депутата Миргородської районної ради Володимира Рудяка з м. Гадяч
01 Червня, 2024 р., 07:30
Дорогі діти Миргородщини! У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!  Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з вашим радісним святом.
31 Травня, 2024 р., 18:30
«Привіт! Я подолала тривалий шлях, щоб зустрітися з тобою – з Вірджинії, США. Я буду любити тебе – будь ласка, потурбуйся про мене». Це не якась цитата, це слова, від руки написані на листівочці, прикріпленій до ляльки, яка подолала довгий шлях через океан і дійшла до Миргорода. Якась дівчинка з Америки надіслала свою найулюбленішу ляльку дитині з України… Щоб допомогти, щоб розрадити, щоб підтримати...
31 Травня, 2024 р., 16:00
Напередодні Дня захисту дітей у актовому залі Миргородської районної ради голова районної ради Наталія ГИРКА, начальник районної військової адміністрації Віталій ДЯКІВНИЧ та його перший заступник Михайло КОРКІШКО привітали дітей із сімей внутрішньо-переміщених осіб зі святом та передали їм подарунки - іграшки від американських дітей.
27 Травня, 2024 р., 18:25
Минулого тижня у селі Великі Сорочинці відбулося урочисте відкриття Алеї Героїв в честь пам’яті героїв-земляків, які віддали життя захищаючи рідну землю.
24 Травня, 2024 р., 20:00
24 травня у залі засідань Миргородської районної ради під головування голови районної ради Наталія ГИРКИ відбулося чергове засідання 21 сесії районної ради за участі начальника районної військової адміністрації Віталія ДЯКІВНИЧА.
24 Травня, 2024 р., 15:45
24 травня у районній раді відбулися засідання профільних комісій, на яких депутати розглянули питання, винесені на розгляд пленарного засідання чергової 21 сесії районної ради.