27 Лютого, 2024 р., 08:27
Двадцять сьомого лютого - день народження депутата Миргородської районної ради Ігоря ДІДЕНКА з Великої Багачки
26 Лютого, 2024 р., 16:25
Після завершення адмінреформи Миргородський район об’єднав 17 територіальних громад колишніх Великобагачанського, Гадяцького, Лохвицького та Шишацького районів. Вирішення проблем виборців – головне завдання Миргородської районної ради, депутатський корпус якої становить 41 депутат. Для ефективного виконання завдання всі депутати районної ради закріплені за відповідними територіальними громадами.
23 Лютого, 2024 р., 17:45
Діти з особливими потребами завжди потребують особливої уваги, тим паче, коли мова йде про сім’ї із категорії внутрішньо-переміщених осіб. З благодійною метою районною радою, спільно з територіальними громадами, було вивчено потреби та визначено коло родин, що перебувають у складних життєвих обставинах.
22 Лютого, 2024 р., 09:15
20 лютого в Полтавській обласній раді під головуванням заступника голови обласної ради Олексія ЧЕПУРКА відбулася робоча зустріч з питань фінансування районних рад Полтавщини.
21 Лютого, 2024 р., 11:13
Шановні краяни! Сьогодні - міжнародний день рідної мови.  Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може гордитися український народ.
20 Лютого, 2024 р., 07:30
20 лютого в Україні відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні - мужніх героїв, які стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності та європейські ідеали всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.
19 Лютого, 2024 р., 08:00
Дев'ятнадцятого лютого - день народження  депутата Миргородської районної ради восьмого скликання  Володимира СЕВАСТЬЯНОВА з м. Лохвиця
19 Лютого, 2024 р., 07:30
 Шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Герба України!
16 Лютого, 2024 р., 19:40
16 лютого відбулася 20-та сесія Миргородської районної ради. У поточному 2024 році це перше засідання ради, яке можна назвати звітним, адже на ньому було заслухано не тільки звіти голови районної ради Наталії ГИРКИ та начальника районної військової адміністрації Віталія ДЯКІВНИЧА про роботу за 2023 рік, а також і звіти голів постійних комісій районної ради.