Новини

02 Червня, 2023 р., 16:06
У рамках проєкту по підтримці внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Миргородщині, днями голова Миргородської районної ради відвідала Шишацьку, Миргородську та Сенчанську громади. Жителям місць компактного проживання привезли меблі та сантехніку від Фонду Віктора Пінчука за підтримки GEO ALLIANCE GROUP.
01 Червня, 2023 р., 20:57
До Міжнародного дня захисту дітей відбулася низка заходів, у яких голова Миргородської районної ради Наталія Гирка брала безпосередню участь. При плануванні районна рада акцентувала увагу на підтримці діточок нашого краю, адже незважаючи на нелегкі умови сьогодення вони мають відчували нашу увагу, любов і турботу.
01 Червня, 2023 р., 09:39
Шановні жителі Миргородщини! Дорогі діти!
25 Травня, 2023 р., 08:44
Вже другий проєкт по підтримці внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Миргородщині, стартував цими днями. У співпраці з Фондом Віктора Пінчука та GEO ALLIANCE GROUP – організаціями, які надали фінансування на проєкт, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та представник Фонду Сергій Прощенко відвідали Заводську, Великобудищанську та Краснолуцьку громади.
23 Травня, 2023 р., 16:00
  Державна регуляторна служба України уклала Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією районних та обласних рад.
19 Травня, 2023 р., 16:33
18 травня у м.Полтава відбулася Обласна спартакіада серед депутатів різного рівня. Згідно положення про змагання, до участі допускалися команди від районів області. 
18 Травня, 2023 р., 12:03
Сьогодні ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ми з вами одягли вишиванки на знак того, що маємо тверду громадянську позицію, велику духовну свідомість та надзвичайну повагу до своєї історії, культури та традицій. Неважливо чи ми дістали вишитий одяг із бабусиної скрині, чи маємо стилізований образ, це однаково додає нам впевненості, сили та наснаги. Вишита сорочка – це символ нашої єдності, нескореності та свободи; символ солідарності іноземців з українським народом; визнаний світом бренд.
18 Травня, 2023 р., 10:37
Шановні працівники музеїв Миргородщини, прийміть щирі вітання до професійного свята!
18 Травня, 2023 р., 09:10
Сьогодні, 18 травня, в Україні День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора