13 Січня, 2023 р., 09:16
Тринадцятого січня - день народження  депутата Миргородської районної ради Ірини Даниленко з м.Гадяч
05 Січня, 2023 р., 17:34
5 січня в актовій залі Миргородської районної ради відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у Миргородській службі у справах дітей.
05 Січня, 2023 р., 12:10
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом з депутатами відвідала діток, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Гадяцькій та Лохвицькій лікарнях. 4 січня у рамках робочого візиту разом із депутатами районної ради Наталія Олексіївна вручила подарунки кожній дитині, яка приймає лікування амбулаторно.
03 Січня, 2023 р., 17:18
У цьому переконані дорослі та діти. Проте інколи святковий настрій можуть зіпсувати незаплановані речі, такі як хвороба. Саме через хворобу новорічні свята дітки у Шишацькій та Великобагачанській лікарнях провели на лікарняному ліжку.
02 Січня, 2023 р., 13:58
2 січня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка відвідала Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю у Миргороді.
02 Січня, 2023 р., 11:58
Одним із пріоритетних напрямків роботи Миргородської районної ради є підтримка наших захисників. Тож за ініціативи голови Миргородської районної ради Наталії Гирки та депутатів районної ради восьмого скликання було сформовано та передано речі особистої гігієни, продукти харчування, теплі речі та ліки бійцям місцевої територіальної оборони. Посилки до місця дислокації загону передали місцеві волонтери.
30 Грудня, 2022 р., 11:40
До вашої уваги черговий випуск "Новин Миргородщини" про актуальні події у громадах району.