Новини

20 Вересня, 2022 р., 08:40
Цьогоріч у Миргороді розпочав свою роботу центр позашкільної освіти. Заклад об’єднав три напрямки – туристично-краєзнавчий, екологічний та технічний. Нині його відвідує близько 800 дітей.
19 Вересня, 2022 р., 13:11
Миргородський центр естетичного виховання відкрив двері для своїх гуртківців. Тематичне свято провели на подвір’ї одного із закладів, де на час капітального ремонту приміщення ЦЕВу відбувається робота закладу позашкільної освіти.
19 Вересня, 2022 р., 10:44
15 вересня у Миргороді відбувся урочистий захід – День знань, присвячений початку нового навчального року, та посвята у студенти. У цей святковий день студентство та викладачі трьох структурних підрозділів (факультет природничих наук; інститут економіки та бізнесу; інститут фізики, математики та інформаційних технологій), які відтепер базуються у Миргороді, зібралися разом з нагоди початку навчального року та посвяти першокурсників у здобувачів освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
18 Вересня, 2022 р., 11:14
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, заступник начальника Миргородської РВА Михайло Коркішко долучилися до мітингу, що відбувся в Миргороді 18 вересня у Сквері Козацької слави.
18 Вересня, 2022 р., 09:03
Шановні працівники та ветерани лісових господарств Миргородщини!
17 Вересня, 2022 р., 08:57
Шановні рятівники Миргородщини! Щиро вітаю вас із професійним святом, яке щороку відзначається 17-го вересня.
16 Вересня, 2022 р., 19:07
16 вересня депутати районної ради працювали на сесії. На профільних комісіях опрацювали питання порядку денного та затвердили його на Президії. Головувала на Президії та пленарному засіданні сесії голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.
15 Вересня, 2022 р., 15:20
Олена Євгеніївна  працює заступником директора навчально-виховного комплексу у Дергачах, що на Харківщині. Перебуваючи у Петрівсько-Роменській громаді Миргородського району, свої посадові обов’язки продовжує виконувати - щодня виходить на онлайн-навчання до своїх учнів та спілкується з колегами. До такого формату здобуття знань долучаються й школярі, які разом з нею проживають у гуртожитку. Олена Євгеніївна каже, задоволена всім, що має. Теплим прийомом для себе та усіх, хто постраждав від бойових дій, завдячує керівництву громади.
08 Вересня, 2022 р., 16:20
7 вересня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка відвідала Заводську громаду у рамках серії візитів до громад Миргородського району. Метою візиту було оглянути місця колективного проживання переміщених осіб. Наразі у громаді облаштовано 2 таких місця – у приміщенні гуртожитків колишнього ПТУ №32 та Лохвицького аграрного механіко-технологічного фахового коледжу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора