01 Березня, 2024 р., 10:19
Електронний цифровий підпис (або скорочено – ЕЦП) за правовим статусом прирівняний до власноручного підпису або печатки.
29 Лютого, 2024 р., 10:20
 Звіт депутата Миргородської районної ради восьмого скликання ДІДЕНКА Ігоря Григоровича за 2023 рік
27 Лютого, 2024 р., 08:27
Двадцять сьомого лютого - день народження депутата Миргородської районної ради Ігоря ДІДЕНКА з Великої Багачки
26 Лютого, 2024 р., 16:25
Після завершення адмінреформи Миргородський район об’єднав 17 територіальних громад колишніх Великобагачанського, Гадяцького, Лохвицького та Шишацького районів. Вирішення проблем виборців – головне завдання Миргородської районної ради, депутатський корпус якої становить 41 депутат. Для ефективного виконання завдання всі депутати районної ради закріплені за відповідними територіальними громадами.
23 Лютого, 2024 р., 17:45
Діти з особливими потребами завжди потребують особливої уваги, тим паче, коли мова йде про сім’ї із категорії внутрішньо-переміщених осіб. З благодійною метою районною радою, спільно з територіальними громадами, було вивчено потреби та визначено коло родин, що перебувають у складних життєвих обставинах.
22 Лютого, 2024 р., 09:15
20 лютого в Полтавській обласній раді під головуванням заступника голови обласної ради Олексія ЧЕПУРКА відбулася робоча зустріч з питань фінансування районних рад Полтавщини.
21 Лютого, 2024 р., 11:13
Шановні краяни! Сьогодні - міжнародний день рідної мови.  Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може гордитися український народ.
20 Лютого, 2024 р., 07:30
20 лютого в Україні відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні - мужніх героїв, які стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності та європейські ідеали всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.
19 Лютого, 2024 р., 08:00
Дев'ятнадцятого лютого - день народження  депутата Миргородської районної ради восьмого скликання  Володимира СЕВАСТЬЯНОВА з м. Лохвиця