Новини

27 Грудня, 2022 р., 13:22
Нагадуємо, що на Полтавщині заборонено використовувати для розваг і продавати феєрверки, салюти, петарди й інші піротехнічні засоби. Війна триває. Святкувати будемо після перемоги. «Гучні» розваги недоречні. Переселенці й жителі Полтавщини вже таких звуків наслухалися. Поліція контролюватиме безпеку під час новорічних свят і реагуватиме на випадки використання чи реалізації піротехнічних засобів. Будьмо свідомими й відповідальними. Про це йдеться на сторінці голови Полтавської ОВА Дмитра Луніна.
27 Грудня, 2022 р., 13:04
Про соціальний захист учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць України на 14 сесії 23-го грудня доповідала начальник Управління соціального захисту Миргородської РВА. Відповідне рішення депутати до відома взяли. 
23 Грудня, 2022 р., 17:07
23 грудня відбулася 14-та сесія районної ради восьмого скликання. Питання порядку денного, внесені до розпорядження, депутати опрацювали на профільних комісіях, детально обговорили та затвердили на засіданні Президії.
23 Грудня, 2022 р., 14:59
22 грудня у Миргородській лікарні інтенсивого лікування відкрили гінекологічний кабінет безбар'єрного доступу для жінок. На відкритті кабінету побували голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, керівник Миргородської лікарні інтенсивого лікування Віктор Харченко, завідувач гінекологічним відділенням лікарні Олена Афанасьєва, представники громадської організації "Бюро гендерних стратегій та бюджетування" з м.Полтава.
22 Грудня, 2022 р., 08:10
Шановні працівники енергетичної галузі Миргородщини!
20 Грудня, 2022 р., 15:35
Діти-сироти, діти з інвалідністю, позбавлені батьківського піклування, які приїхали із зони активних бойових дій та тимчасово проживають у громадах Миргородського району, отримали благодійну допомогу. Продукти харчування для наймолодших та санітарно-гігієнічні набори для 100 родин та 200 дітей адресно доставили депутати районної ради у кожному регіоні нашого краю.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора