Новини

19 Січня, 2023 р., 14:48
Іграшки, пазли, розмальовки, м’ячі, ляльки та машинки. Ось приблизний перелік речей, які містить пакунок для гостей Миргородської районної ради. Сьогодні до зали запросили діток з багатодітних родин із числа переміщених осіб Миргородської громади. Для них підготували 15 таких пакунків з подарунками. Вручили подарунки голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та начальник Миргородської районної військової адміністрації Віталій Дяківнич.
18 Січня, 2023 р., 15:11
Подяку за підписом командира військової частини А 7323 за вагомий внесок у розбудову обороноздатності нашої держави, допомогу в спільній боротьбі за перемогу над ворогом та допомогу військовій частину виконувати бойові завдання за призначенням на передових позиціях нашої України передали під час візиту на підприємство ДП «Миргородське лісове господарство» його керівнику голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко.
18 Січня, 2023 р., 12:02
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. 
13 Січня, 2023 р., 09:16
Тринадцятого січня - день народження  депутата Миргородської районної ради Ірини Даниленко з м.Гадяч
05 Січня, 2023 р., 17:34
5 січня в актовій залі Миргородської районної ради відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у Миргородській службі у справах дітей.
05 Січня, 2023 р., 12:10
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом з депутатами відвідала діток, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Гадяцькій та Лохвицькій лікарнях. 4 січня у рамках робочого візиту разом із депутатами районної ради Наталія Олексіївна вручила подарунки кожній дитині, яка приймає лікування амбулаторно.
03 Січня, 2023 р., 17:18
У цьому переконані дорослі та діти. Проте інколи святковий настрій можуть зіпсувати незаплановані речі, такі як хвороба. Саме через хворобу новорічні свята дітки у Шишацькій та Великобагачанській лікарнях провели на лікарняному ліжку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора