09 Жовтня, 2023 р., 07:00
Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку Миргородщини! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти!
08 Жовтня, 2023 р., 07:01
Сьогодні, 8 жовтня, фахівці, чия діяльність пов’язана з юридичною практикою, відзначають професійне свято. Цей день святкують судді, прокурори, адвокати, слідчі, нотаріуси, юрисконсульти та правознавці.
08 Жовтня, 2023 р., 07:00
Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби! Щиро вітаю вас із професійним святом!
03 Жовтня, 2023 р., 11:00
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та начальник районної військової адміністрації Віталій Дяківнич в межах робочої поїздки до Комишнянської громади ознайомилися із станом розвитку соціальної сфери громади. Зокрема, разом із селищним головою Володимиром Харченком вони відвідали заклади освіти, культури та охорони здоров'я.
02 Жовтня, 2023 р., 17:13
Чотирьом громадам Полтавщини – Миргородській, Пирятинській, Опішнянській та Котелевській передали спецавтівки для надання мобільних соціальних послуг. Автомобілі обладнані інструментами для задоволення різних потреб маломобільних груп населення та жителів віддалених районів. Наприклад, швидкого ремонту чи надання побутових послуг.
02 Жовтня, 2023 р., 11:32
Кожен столітній ювілей є гордістю нашої громади. Такі люди – не тільки очевидці багатьох історичних подій минулого століття, а й носії наших традицій, глибокої життєвої мудрості.
02 Жовтня, 2023 р., 08:00
На Миргородщині відзначили День захисників і захисниць України. 1 жовтня, о 9 годині, на вшанування полеглих у російсько-українській війні оборонців, жителі сіл, селищ, міст Миргородщини долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, під час якої, у скорботі, все зупинилося навкруги – і дорожній рух і люди.
02 Жовтня, 2023 р., 07:55
Напередодні прийдешнього свята – Дня захисників і захисниць України в Комишнянській селищній територіальній громаді у селі Остапівка відбулося відкриття меморіальних дощок на фасаді Остапівської гімназії на честь загиблих воїнів-земляків: Володимира Новаківця, Вадима Лисенка, Тараса Свирида та Анатолія Карбана.
01 Жовтня, 2023 р., 07:03
Шановні воїни, ветерани, добровольці, всі, хто захищає нашу країну від загарбників!  Вітаю вас із Днем Захисників і Захисниць України!
01 Жовтня, 2023 р., 07:01
Шановні бійці територіальної оборони Миргородщини, щиро вітаю Вас з професійним святом! Міцна територіальна оборона – це сила, що присутня у кожній нашій громаді та на яку розраховує вся країна.