03 Травня, 2023 р., 14:50
2 травня Парламент України схвалив в другому читанні та в цілому проєкт Закону України про службу в органах місцевого самоврядування (реєстр. №6504).
03 Травня, 2023 р., 11:43
2 травня в актовій залі Миргородської районної ради відбулася робоча нарада керівників громад району з директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної військової адміністрації Віктором Лисаком з питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я. Захід відбувся за сприяння начальника Миргородської РВА Віталія Дяківнича.
01 Травня, 2023 р., 09:15
Першого травня – день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Петренка з м.Лохвиця
28 Квітня, 2023 р., 10:05
Нагадуємо: триває прийом проєктів на Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області (далі – Конкурс). Мета Конкурсу – підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавської області в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.
26 Квітня, 2023 р., 14:46
26 квітня, у день 37 роковин аварії на ЧАЕС відбулося покладання живих квітів до монументу у Сквері чорнобильської слави, що в Миргороді.
26 Квітня, 2023 р., 09:21
Шановні жителі Миргородщини, ліквідатори аварії на ЧАЕС!
20 Квітня, 2023 р., 13:24
Шановна волонтерська спільното Миргородщини!
18 Квітня, 2023 р., 12:27
Цими днями Миргородська лікарня інтенсивного лікування отримала транш благодійної допомоги за ініціативи народного депутата України Олега Кулініча у співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» та народним депутатом Антоном Яценком.
17 Квітня, 2023 р., 16:54
17 квітня на центральній площі Миргорода відбулася церемонія прощання з загиблими земляками-Героями: Анатолієм Карбаном  та Віталієм Шевченком. У перший, страшний день 24 лютого 2022 року, ці сміливі чоловіки прийшли до військкомату і стали на захист Батьківщини. Військовий досвід у кожного – лише строкова служба, але любов до України, справжнє чоловіче бажання захистити рідних, привели їх у лави Миргородської ТРО.