18 Березня, 2023 р., 09:25
Вісімнадцятого березня - день народження депутата Миргородської районної ради Анастасії Опришко з м.Гадяч
17 Березня, 2023 р., 18:45
Фінальна зустріч із жителями Білоцерківської, Великосорочинської та Миргородської громад за проєктом від Фонду Віктора Пінчука за підтримки GEO Alliance Group відбулася цими днями.
15 Березня, 2023 р., 15:37
Наступний робочий візит у рамках проєкту Фонду Віктора Пінчука за підтримки GEO ALLIANCE GROUP відбувся до Великобудищанської та Краснолуцької громад. Тут знаходяться найбільш віддалені місця колективного проживання переміщених осіб на території району.
15 Березня, 2023 р., 09:26
П`ятнадцятого березня - день народження депутата Миргородської районної ради Володимира Цибенка із с.Декабристи Великосорочинської громади
15 Березня, 2023 р., 09:22
П`ятнадцятого березня - день народження депутата Миргородської районної ради Михайла Михайлика із с.Михайлики Шишацької громади
14 Березня, 2023 р., 10:12
Шановні добровольці Миргородщини! Кожного року 14 березня ми віддаємо шану самовідданості та патріотизму тих, хто не чекаючи наказу, став на захист рідної землі від ворога. Саме цього дня у 2014 році понад 500 бійців «Самооборони Майдану» розпочали підготовку на полігоні у Нових Петрівцях з тим, аби взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України на сході держави.
13 Березня, 2023 р., 18:23
Через війну багато наших співгромадян були вимушені покинути рідні домівки. Дехто мав можливість через деякий час повернутися додому. Іншим так не пощастило і вже близько року вони вважають своїм домом Миргородський край. Причина проста - на превеликий жаль уже немає куди вертатися, або ж почувати себе в безпеці як раніше.
10 Березня, 2023 р., 09:14
Державним Гімном України є пісня «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова Павла Чубинського і музику Михайла Вербицького. Офіційно його музична редакція ухвалена Верховною Радою України 15 січня 1992 року.
09 Березня, 2023 р., 14:24
9 березня виповнюється 209 років від дня народження українця, якого знає і шанує весь світ. Великий поет і талановитий художник, палкий патріот Тарас Шевченко через сотні років продовжує надихати українців та боротьбу із ворогом та залишається серед янголів-охоронців світового українства.