Доброволець - істинний патріот України

Дата: 14.03.2024 09:00

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю!
14 березня в Україні відзначають День українського добровольця - день шани і поваги до тих, хто, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, поповнили лави тероборони, Нацгвардії, Збройних сил аби зупинити ворога.

Такий вчинок - це найвищий прояв патріотизму і любові до рідної землі. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони виборюють мир на нашій незалежній українській землі.
Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.
Сердечно бажаю миру, витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям!
Світла пам’ять героям-добровольцям, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!
Молимось та підтримуємо тих, хто зараз на передовій.
Слава українським добровольцям!
Героям Слава!

З повагою голова Миргородської районної ради
Наталія ГИРКА