У фокусі уваги - діти з особливими потребами

Дата: 23.02.2024 17:45
Кількість переглядів: 597

Діти з особливими потребами завжди потребують особливої уваги, тим паче, коли мова йде про сім’ї із категорії внутрішньо-переміщених осіб. З благодійною метою районною радою, спільно з територіальними громадами, було вивчено потреби та визначено коло родин, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Протягом лютого місяця голова районної ради Наталія ГИРКА відвідала визначені громади, щоб зустрітися з такими сім’ями та виконати приємну місію – спільно з депутатами районної ради, закріпленими за громадами, вручити їм допомогу.

Під час візитів були передані продуктові набори сім’ям із категорії ВПО, що мають дітей з особливими потребами і проживають у Лохвицькій, Сенчанській, Заводській, Шишацькій, Великобагачанській, Білоцерківській, Гоголівській, Гадяцькій, Краснолуцькій, Лютеньківській, Петрівсько-Роменській територіальних громадах.

 

Варто зазначити, що ця допомога вчергове була залучена від організації Rotary Club (Рендольф, США), благодійна діяльність якої в районі триває вже не один рік.

Організація підтримки вразливих верств населення є одним із головних пріоритетів у діяльності районної ради, але діти з особливими потребами завжди перебувають у фокусі уваги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора