Вічна пам'ять Героям, які загинули за Україну

06 Лютого, 2023 р., 10:58
Максим Демиденко із Малих Будищ не дожив до свого 20-річчя два місяці. Він загинув біля Водяного, що на Донеччині, 23 січня, пише Гадяч.Сity
30 Січня, 2023 р., 15:01
Споденейко Віталій Сергійович із Заводської громади народився 20 травня 1990 року в с. Піски, Миргородського району, Полтавської області, З 1996 по 2005 рік навчався в Пісківській ЗОШ. Також успішно закінчив Київську Академію МВС України. Працював дільничим інспектором в м. Київ. З липня 2022 року пребував у зоні проведення активних бойових дій.
30 Січня, 2023 р., 11:06
Великобагачанщина провела в останню життєву дорогу свого земляка, патріота і героя, учителя з великої літери, щиру і життєрадісну людину – Віктора Андрійовича Скороденка.
30 Січня, 2023 р., 11:01
28 січня у Великосорочиньскій громаді на Миргородщині провели в останній путь нашого Героя, захисника незалежної України Кобзія Івана Івановича. Іван Іванович народився 03 грудня 1978 року в с. Зелений Кут. У 1985 році пішов до 1 класу Савинцівської середньої школи, яку закінчив у 1994 році. Хлопець ріс працьовитим та товариським. У 1996 р. Іван був призваний до лав Збройних Сил України. Після служби в армії, працював у КСП «Нива».
30 Січня, 2023 р., 10:54
Україна переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіма загиблими у кривавій, лютій війні проти російських загарбників. Болить душа за мужніх Героїв, які один за одним віддають найцінніше – свої життя – для того, щоб український народ, наші діти могли жити під мирний небом.
30 Січня, 2023 р., 10:51
26 січня живим коридором пошани миргородці зустріли свого земляка, Героя-захисника Анатолія Івановича Шептуна й, схиляючи в скорботі голови, попрощалися з воїном України. 23 січня 2023 року під час виконання бойового завдання біля міста Соледар на Донеччині, командир першого розвідувального відділення, молодший сержант Анатолій Шептун загинув, вірний військовій присязі і вірний Україні, яку любив понад усе.
30 Січня, 2023 р., 10:47
25 січня в Миргородській громаді попрощалися із нашим земляком, вірним солдатом України Горбанем Миколою Васильовичем. 23 січня 2023 року поблизу населеного пункту Велика Вісь Чернігівської області командир машини 1-го мотопіхотного відділення військової частини солдат Микола Горбань отримав вогнепальне поранення, несумісне із життям.
30 Січня, 2023 р., 10:46
У Миргороді попрощася із земляком, вірним воїном України Полістрантом Володимиром Миколайовичем. 20 січня 2023 року під час жорстокого бою з переважаючими силами противника поблизу міста Соледар Донецької області номер обслуги зенітно-артилерійськвійськової частиного відділення роти вогневої підтримки Володимир Полістрант загинув.
30 Січня, 2023 р., 10:43
Українці вже майже рік продовжують боротися із  повномасштабною агресією країни-терористки росії. Наші воїни героїчно тримають оборону та відвойовують рідну землю, вони віддають найцінніще, що мають - своє життя. Таким був і миргородець Євген Бойко. 25 січня у Миргороді попрощались з мужнім воїном, який віддав своє життя за свободу та незалежність України, Євгеном Анатолійовичем Бойком.