Вічна пам'ять Героям, які загинули за Україну

30 Листопада, 2022 р., 09:41
Щодня Україна втрачає своїх захисників у боротьбі з російським ворогом.  За кожного з них болить серце і рветься на частини душа. Ось і на Лохвиччину знову донеслась чорна трагічна звістка про загибель земляка-військовослужбовця, солдата ЗСУ КОРПАНЯ Олександра Григоровича.
27 Листопада, 2022 р., 13:17
23 листопада миргородці попрощалися із земляком, вірним воїном України  Романом Зубком. 02 квітня 2022 року о 18.00 під час ракетного обстрілу аеродрому міста Миргород, механік групи регламенту та ремонту авіаційного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки військової частини А1356 старший солдат Зубко отримав важку травму та контузію. Після лікування мужній воїн повернувся тримати стрій оборони держави, але раптове погіршення здоров’я спричинило смерть, яка настала 22 листопада 2022 року.  Вічна слава Герою Роману Зубку! Своїм життям він наблизив нашу перемогу, яка безперечно за нами, бо за нами правда!
27 Листопада, 2022 р., 13:04
22 Листопада, 2022 р., 10:36
Миргородщина втратила свого сина - захисника: загинув житель села Вирішальне Сенчанської громади КРАСНОПІР Ярослав Вікторович, 1992 року народження.
20 Листопада, 2022 р., 14:34
На війні із російським агресором загинув уродженець с.Степанівка Великобагачанської громади Миргородського району, солдат ПРИХОДЬКО Олег Олександрович.
20 Листопада, 2022 р., 14:31
Комишнянська громада провела в останню путь мужнього воїна – Лисенка Вадима Леонідовича, який віддав своє життя в боях за рідну Україну, її цілісність та незалежність, честь та гідність свого народу, за кожного з нас. Цього дня плаче не тільки рідна земля, а й всі ми, її мешканці, плаче й небо за обірваним життям справжнього героя.
15 Листопада, 2022 р., 14:38
Матійчук Олександр Сергійович, народився 1 серпня 1990 р. в м. Заводське (колишнє Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, Лохвицький технікум харчових технологій та університет «Україна» у 2010 році, здобувши вищу освіту. Був молодшим сержантом батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина» МВС України.
10 Листопада, 2022 р., 14:39
У Миргороді попрощалися із земляком, захисником, воїном Максимом Дорожком, 1998 року народження. Плаче Миргородська громада за своїми дітьми, які, не шкодуючи  життя, борються із російськими окупантами. 24 - річного Героя сьогодні провели в останню земну путь. Душа вмивається сльозами й кров’ю, а свідомість відмовляється сприймати втрату таких молодих і справжніх.
10 Листопада, 2022 р., 14:37
Захищаючи рідну землю від російських окупантів загинув житель селища Комишня, молодший сержант ТКАЧЕНКО Сергій Сергійович, 1984 року народження.