Вічна пам'ять Героям, які загинули за Україну

21 Жовтня, 2022 р., 18:53
19 жовтня Шишацька громада попрощалася з воїном Збройних Сил України Дмитром Кивою.
17 Жовтня, 2022 р., 08:35
У селі Хомутець Миргородської громади попрощалися із земляком, героєм Валерієм Безносом. 30 вересня 2022 року радіотелефоніст зенітного артилерійського взводу третього парашутно-десантного батальйону військової частини А 1126 солдат Валерій Безніс загинув у бою, звільняючи від окупантів село Ямполівку Краматорського району Донецької області.
13 Жовтня, 2022 р., 12:21
12 жовтня миргородці провели в останню земну путь земляка, вірного солдата України Єлісєєва Олександра Олександровича. 8 жовтня 2022 року поблизу села Петропавлівка Куп’янського району Харківської області у ході контрнаступу наших військ старший лейтенант Єлісєєв отримав вибухову травму, не сумісну із життям. Сьогодні на вулиці Довге Озеро зустріли тіло загиблого Героя живим коридором.  Прощалися з Героєм біля батьківського дому.  А поховали воїна на Алеї Героїв у Миргороді. На траурній церемонії прощання були присутні представники Миргородської міської і районної влади, Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, друзі, побратими.
13 Жовтня, 2022 р., 12:13
Чорним каменем горя війна знову влучила у Лохвицьку громаду. Надійшла трагічна звістка про загибель нашого земляка із міста Лохвиця НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Олександра Костянтиновича.
13 Жовтня, 2022 р., 12:09
2 жовтня 2022 року на Херсонщині під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Давидів Брід загинув наш земляк із мста Лохвиця ГАВРИЛКО Дмитро Григорович.
13 Жовтня, 2022 р., 12:06
2 жовтня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області в результаті мінометного обстрілу з боку противника загинув наш земляк із Лохвицької громади БУТКО Роман Анатолійович.
03 Жовтня, 2022 р., 08:37
2 жовтня миргородці попрощалися з молодим Героєм Юрієм Губаньовим, який віддав життя за свободу України в бою проти російської навали. Виконуючи бойове завдання, молодший лейтенант загинув 15 вересня  внаслідок вибуху біля населеного пункту Юрченкове Чугуївського району Харківської області. 16 листопада 2022 року Героєві виповнилося б 24 роки. Поховали земляка в с. Черевки Комишнянської громади. У Юрія залишилася мама  та брат Олександр, який також захищає Україну.
02 Жовтня, 2022 р., 12:00
ПЕДОРИЧ Олексій Вікторович Миргородська міська територіальна громада
26 Вересня, 2022 р., 10:40
15 вересня 2022 року в лікарні міста Слов’янськ Донецької області помер захисник з Великобудищанської громади Смирнов Анатолій Михайлович. Військовослужбовець був учасником АТО. Із початком повномасштабної війни був призваний до лав Збройних Сил України. Військову службу проходив на посаді старшого навідника протитанкового артилерійського дивізіону.