Олександр Сінельник

Дата: 19.12.2022 08:08
Кількість переглядів: 358

Фото без опису16 грудня у селі Малі Сорочинці Миргородської громади провели в останню путь земляка, військовослужбовця Олександра Сінельника. Безжальна хвороба вирвала з лав наших оборонців вірного солдата, сміливого воїна, фахового спеціаліста. Олександр Григорович помер 14 грудня 2022 року, залишившись навіки вірним військовій присязі. Поховали земляка на кладовищі, у його рідному селі.

Олександр Григорович народився 7 липня 1972 року в Миргороді. Він ріс щирим, товариським,  доброзичливим і допитливим хлопцем. Мав схильність до точних наук і цікавився технікою. Після закінчення 8-го класу Миргородської школи №7 обрав мирну професію електрика у Хорольському агропромисловому коледжі, а у 2001 році закінчив Харківський державний технічний університет сільського господарства за спеціальністю «Енергетика сільськогосподарського виробництва». Служба у лавах Збройних Сил України, мирна праця на підприємствах нашого краю, підприємницька діяльність – Олександр Сінельник будував плани і досягав успіхів. Зустрів своє кохання, щиро радів народженню донечки, мріяв про щасливе майбутнє. Проклята війна перекреслила плани і мирне життя чудової української родини.

З квітня 2022 року Олександр Сінельник приступив до виконання військового обов’язку в лавах Збройних Сил України на посаді начальника електросилових пристроїв радіолокаційної станції радіолокаційного вузла військової частини А 0732. Завдяки його особистому внеску ми мали захищене небо і впевненість в «мирному завтра».

Безжальна хвороба вирвала з лав наших оборонців сміливого воїна та фахового спеціаліста. Перестало битися серце справжнього друга, люблячого сина, брата,  чоловіка і батька.


За матеріалами сайту Миргородської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора