Вічна пам'ять Героям, які загинули за Україну

01 Липня, 2022 р., 14:37
Минув четвертий місяць війни, ми вже звикли до нового ритму життя – не панікуємо при звуках сирен, призвичаюємося до тимчасових труднощів… Але є найстрашніше, до чого неможливо звикнути і змиритися – смерть. У пеклі війни гинуть мирні громадяни, боронячи рідну землю гинуть солдати.
01 Липня, 2022 р., 14:36
25 березня під Харковом загинув захисник України гадячанин Богдан Парака.
01 Липня, 2022 р., 14:08
 Кривава цьогорічна весна принесла чимало горя у Гоголівську громаду, щомісяця  забираючи у небуття кращих її синів – захисників України. З перших днів повномасштабного вторгнення на нашу землю рашистів у кожній хаті Устивиці моляться за односельців, котрі виборюють незалежність держави у самісінькому пеклі війни, особливо просили Всевишнього зберегти життя Віталія Зінченка та його славних незламних побратимів – кіборгів «Азовсталі».
01 Липня, 2022 р., 13:56
7 березня 2022 року солдат територіальної оборони міста Ірпінь Юрій Сергійович загинув від ворожих обстрілів, захищаючи підступи до столиці нашої держави. У перші дні війни Юрій, не вагаючись, записався до територіальної оборони і став на захист своєї дружини, маленького сина,  мами і всіх українських жінок  та дітей,  рідної Батьківщини.
01 Липня, 2022 р., 13:54
Народився 07.02.1995 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Проходив військову службу на посаді командира взводу радіотехнічного забезпечення роти зв’язку та радіотехнічного забезпечення батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1356.
01 Липня, 2022 р., 13:48
На сайті Заводської міської ради розміщено інформацію про загибель старшого лейтенанта ЗСУ, Сушкова Віктора Олександровича, 15.08.1991 р.н., який віддав своє життя за Україну в бою біля міста Охтирка 20.03.2022 року.