Микола Дробіт

Дата: 22.08.2022 11:38

Дробіт Микола Павлович народився 27 листопада 1996 року в селі Яблучниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Закінчив 9 класів Подільської ЗОШ І-ІІ ст.

В 2014 році закінчив Решетилівський професійний аграрний ліцей ім..Боровецького, здобувши там спеціальність машиніст – тракторист.

Працював механізатором в ТОВ « Білагро».

2016 році проходив службу в лавах Української армії .

2017 році брав участь в зоні АТО м.Маріуполь Донецька область. Нагороджений відзнакою Президента України « За участь в антитерористичній операції»

24.02.2022 року мобілізований на війну в зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

21.08.2022 року сержант Дробіт Микола Павлович загинув від отриманих поранень несумісних з життям в результаті здійснення противником обстрілу поблизу населеного пункту Павлівка Волновахського району Донецької області.