Володимир Фесенко

Дата: 26.08.2022 09:49

26 серпня 2022 року загинув командир 2 протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 2 мотопіхотного батальйону військової частини А1302, сержант ФЕСЕНКО Володимир Григорович, 1969 року народження (Гоголівська територіальна громада).

22 березня 2022 року Володимир Григорович був призваний на військову службу за призовом по мобілізації Миргородським РТЦК та СП Полтавської області. При захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність загинув 26 серпня 2022 року, поблизу н.п. Бахмут, Донецької областi.

Свої життя на фронті віддають найкращі представники нації, одним із них був, безумовно ФЕСЕНКО Володимир Григорович. Тепер наш воїн на небесах і буде тримати небо над Україною, за яку поклав своє життя. Низький уклін і співчуття рідним та близьким. Вічна пам'ять Героєві!