Іван Паш

Дата: 25.07.2022 09:42

Фото без опису20 липня на Харківщині обірвалося молоде життя ще одного Героя - захисника Паш Івана Івановича, 1976 року народження. Служив він в 32 батальоні, 116 бригаді, військова частина 2040. На прощання з загиблим зійшлися не тільки жителі с. Новооріхівка, а й з навколишніх сіл. В невимовній скорботі живим коридором ставши на коліна проводжали вони Івана Івановича в останню путь.

На мітингу, який відбувся на місці поховання слова вдячності загиблому воїну говорили селищний голова Верещака О.О. та представник Миргородського комісаріату. Іменами Авраменка О., Зуєнка С., Городніченка В. вже названі вулиці в їх рідних селах Ромодан і Шарківщина. Селищний голова порушить клопотання про перейменування однієї з вулиць в с. Новооріхівка в честь Паш І.І. Вічна слава і пам’ять загиблим Героям!!!

Джерело - сторінка Ромоданівського відділу освіти у мережі фейсбук