АНДРУЩЕНКО Ігор Олександрович

Дата: 22.08.2022 09:48

21.08.2022 року під час обстрілу російськими військами поблизу населеного пункту Мазанівка Слов’янського району Донецької області загинув наш земляк, житель міста Лохвиця АНДРУЩЕНКО Ігор Олександрович.

Народився Ігор Андрущенко 3.05.1988 року. У рідному місті навчався у Лохвицькій ЗОШ №3. Останнім часом  працював водієм у ДП «Лохвицький шлях».

25.03.2022 року був призваний до лав Збройних сил України по мобілізації. Мав звання солдата, служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення.

У глибокій жалобі жителі Лохвицької громади розділяють біль непоправної втрати та щиро співчувають родині загиблого захисника – мамі Світлані Миколаївні, батьку Олександру Миколайовичу, дружині Ілоні Віталіївні, синам Артему та Руслану, сестрі Юлії Олександрівні.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Помстою ворогу стане наша перемога, про яку так мріяв  і заради якої воював Ігор Андрущенко! Герої не вмирають! Вони завжди боронитимуть рідну землю з небес! Слава Україні!

Джерело - сайт Лохвицької міської ради