Павло Фугль

Дата: 19.12.2022 08:10

Фото без описуІ знову чорним крилом накриває наш рідний край трагічна звістка про загибель нашого земляка із с. Вирішальне Сенчанської громади, військовослужбовця 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Фугля Павла Сергійовича, 1994 року народження народження.

Павло Сергійович був призваний до лав Збройних сил України 22 березня 2022 року. 10 грудня під час виконання обов’язків військової служби отримав травми, від яких помер 17 грудня 2022 року в Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В.Скліфосовського.

Вічна Слава і пам’ять Фуглю Павлу Сергійовичу! Царство Небесне нашому Герою, який загинув, захищаючи рідну Україну! Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час родині воїна. Дякуємо за патріота, за сина. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…