Олександр Лисенко

Дата: 08.12.2022 09:40

Шишацька громада втратила на війні ще одного героя.

Олександо Лисенко загинув 28 листопада.

Майбутній воїн почав життєвий шлях 6 вересня 1983 року, у родині військового, яка часто переїжджала. Якийсь час проживала на Одещині. У 1996 році батьки переїхали в село Матяшівку Великобагачанського району. Середню освіту хлопець здобув там у Гоголівській школі.

Захоплювався технікою, в Яреськівському професійно-технічному училищі освоїв спеціальність автослюсаря, працював на Гоголівському бурякопункті.

Потім була строкова служба в лавах Збройних Сил України.

Опісля тривалий час працював водієм у ТОВ АФ «ім. Довженка».

У перші дні повномасштабної війни Олександр був мобілізований до ЗСУ з ТОВ «Федунка», уже маючи за плечима бойовий досвід участі в антитерористичній операції у 2015-2016 роках.

Службу проходив на Донеччині.

Серце ще молодої людини, люблячого чоловіка, батька, сина, друга і побратима зупинилося 28 листопада...

Схиляємо у скорботі голови перед його світлою пам'яттю.

Герої не вмирають. Вони навічно залишаються частиною нашого життя... Доки ми Є.

Джерело - сайт Шишацької селищної ради