МАТВІЄНКО Дмитро Борисович

Дмитро Борисович

Великобудищанська ТГ

(13.05.1981-23.01.2023)

Народився 13 травня 1981 року в місті Харків. У 1999 році закінчив Гадяцьке вище професійне аграрне училище.

Із перших днів війни був добровольцем та став на захист нашої країни від ворога. Служив у Національній Гвардії України у званні старшого сержанта на посаді начальника групи телекомунікаційних мереж та інформаційних систем взводу зв‘язку 1 батальйону оперативного призначення НГУ ім. Сергія Кульчицького.

Загинув 23 січня 2023 року на околиці міста Бахмут Донецької області під час стрілецького бою з ворогом, отримавши поранення несумісні з життям.

Посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Похований на кладовищі в селі Бобрик Великобудищанської ТГ Миргородського району Полтавської області.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!