Віктор Скороденко

Дата: 30.01.2023 11:06
Кількість переглядів: 434

Фото без описуВеликобагачанщина провела в останню життєву дорогу свого земляка, патріота і героя, учителя з великої літери, щиру і життєрадісну людину – Віктора Андрійовича Скороденка.

Віктор Андрійович народився 12 жовтня 1968 року у Великій Багачці. У 1985 році закінчив місцеву школу та вступив до Харківського державного педагогічного інституту імені Г.Сковороди. З 1987 по 1989 рік проходив військову службу, а з 1991 року по 24 лютого 2022 незмінно працював учителем фізичного виховання у своїй рідній Великобагачанській школі.

Віктор Андрійович – учитель вищої категорії, один з кращих тренерів. Із молодшого шкільного віку захоплювався спортом, був кращим гравцем футбольної команди «Старт», кращим легкоатлетом району. Брав участь у спортивних змаганнях обласного та республіканського рівня, виховав не одне покоління спортсменів і тренерів. Займав активну громадську позицію, був депутатом селищної ради, учасником танцювального колективу санаторію «Псьол».

Віктор Андрійович все життя присвятив улюбленій справі – вихованню дітей, а коли на нашу землю прийшла війна, не роздумуючи взяв зброю до рук, щоб захищати свою Батьківщину, своїх рідних і своїх вихованців. Загинув наш герой 21 січня 2023 року, вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області. Віктор Андрійович гідно прожив своє життя і назавжди залишиться з нами у своєму продовженні – у своїх дітях, яких любив понад усе: у маленькій новонародженій донечці та синові, якого виховав достойною людиною і яким дуже пишався.

Велика Багачка проводжала свого захисника шкільним дзвоником, який востаннє пролунав для Вчителя біля рідної школи, щирими сльозами, молитвою та, як заповів Віктор Андрійович, улюбленою піснею, яку свого часу написав і виконав його син. Мужній воїн, він боровся за мир на нашій землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини та всіх нас, ціною власного життя виборював право нашого народу бути вільним та жити під мирним небом. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть… Нехай світла пам’ять про Віктора Андрійовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна та світла пам’ять герою!


Фейсбук-сторінка Великобагачанської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора