07 Грудня, 2021 р., 08:19
2 грудня керівники Миргородського району відвідали Шишацьку громаду. Традиційно на початку візиту голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та перший заступник голови Миргородської РДА Віталій Дяківнич зустрілися з очільником громади Олександром Туткою. Підбили підсумки року та поговорили про перспективи.
06 Грудня, 2021 р., 08:56
Шановні військовослужбовці!
05 Грудня, 2021 р., 08:24
Вітаю зі святом когорту волонтерів Миргородщини!
02 Грудня, 2021 р., 11:30
Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування оприлюднив спільне комюніке і текст змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Йдеться про дев’ять статей, які отримають нові редакції. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.
01 Грудня, 2021 р., 08:08
Першого грудня - день народження  депутата Миргородської районної ради Маргарити Хорольської
30 Листопада, 2021 р., 12:03
25 листопада голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, заступник голови райради Олег Карабка та перший заступник голови Миргородської РДА Віталій Дяківнич відвідали Лохвицьку громаду з робочим візитом.