12 травня - Міжнародний день медсестри

Дата: 12.05.2023 10:50

Шановні медичні сестри нашого Миргородського краю!

12 травня в Україні та світі відзначають Міжнародний день медсестри. Це свято було встановлено на честь британської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам у Кримській війні. Наразі під час війни українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу, рятують життя військових у зоні бойових дій та забезпечують гідний рівень медицини в тилу.

Висловлюю щиру вдячність за вашу невтомну працю та безкорисливу допомогу людям. Ваші руки допомагають зцілювати рани, ваші слова надію, а ваша турбота допомагає нам знайти силу та віру в майбутнє.

Бажаю, щоб життя було до вас так само добрим і прихильним, як і ви ставитеся до своїх пацієнтів. Нехай воно оточить вас таким же теплом і турботою, подарує вам стільки ж уваги і турботи, допоможе в складних ситуаціях і збереже ваше здоров'я. Бажаю багато радісних подій, спокійних трудових днів і величезної, щирої подяки від пацієнтів. Зі святом!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка