18 травня - День вишиванки

Дата: 18.05.2023 12:03

Сьогодні ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ми з вами одягли вишиванки на знак того, що маємо тверду громадянську позицію, велику духовну свідомість та надзвичайну повагу до своєї історії, культури та традицій. Неважливо чи ми дістали вишитий одяг із бабусиної скрині, чи маємо стилізований образ, це однаково додає нам впевненості, сили та наснаги. Вишита сорочка – це символ нашої єдності, нескореності та свободи; символ солідарності іноземців з українським народом; визнаний світом бренд.

Будьмо єдині на усіх фронтах задля наближення нашої перемоги!

Колектив Миргородської районної ради доєднується до всіх вітань з нагоди свята та бажає всім українцям впевнено йти до перемоги, тримаючи в серці надбання поколінь та міцну броню.