Із Днем матері та Міжнародним днем сім'ї

Дата: 14.05.2023 09:15

Шановні жителі Миргородського краю!

14 та 15 травня – свята, які близькі кожному з нас, - День матері та Міжнародний день сім’ї. Ці свята беруть початок від безмежної любові та вдячності до тих, хто дав нам життя, поставив на ноги та супроводив на самостійну дорогу.

Усе життя нас заспокоює щире мамине слово, а надію дає мудра батьківська порада. На цих цінностях тримається цивілізований світ, вони лежать в основі заповідей, що передаються від покоління до покоління.

Низький уклін вам, матері, берегині нашого роду! Безмежна вдячність вам за мудрість, розуміння та тепло,яке дає натхнення і силу на нові звершення. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добра, достатку, злагоди та добробуту, гідного продовження у своєму багатстві – своїх дітях.

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка