Голова Миргородської районної ради взяла участь у зборах Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Дата: 15.05.2023 11:45

12 травня відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів збори голова Полтавської обласної ради, голова Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь заступник начальника обласної військової адміністрації Олексій Бруслик, виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, керівники органів місцевого самоврядування громад Полтавшини, а також керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, центральних органів виконавчої влади. Учасники зібрання обговорили питання діяльності органів виконавчої влади в умовах воєнного стану, облаштування укриттів у закладах освіти, ремонту доріг загального користування, поводження з побутовими відходами. Йшлося про необхідність розроблення Програми комплексного відновлення територій Полтавської області та відповідних програм на території громад, забезпечення належного фінансування перших потреб в умовах воєнного стану та ін.

Під час заходу виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук представив присутнім звіт правління про проведену роботу у 2022 році. За словами Олександра Біленького, питання, які розглянули присутні, були ініційовані представниками громад.

На загальних зборах Асоціація "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" говорили про облаштування укриттів в освітніх закладах Полтавщини, алгоритм бронювання військовозобов’язаних та фінансування найнагальніших потреб. Актуальними залишаються питання щодо ремонту місцевих доріг, поводження з відходами та переробки сміття.