Шануємо наших Героїв, які загинули на війні з рашистами

13 Жовтня, 2022 р., 12:21
12 жовтня миргородці провели в останню земну путь земляка, вірного солдата України Єлісєєва Олександра Олександровича. 8 жовтня 2022 року поблизу села Петропавлівка Куп’янського району Харківської області у ході контрнаступу наших військ старший лейтенант Єлісєєв отримав вибухову травму, не сумісну із життям. Сьогодні на вулиці Довге Озеро зустріли тіло загиблого Героя живим коридором.  Прощалися з Героєм біля батьківського дому.  А поховали воїна на Алеї Героїв у Миргороді. На траурній церемонії прощання були присутні представники Миргородської міської і районної влади, Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, друзі, побратими.
13 Жовтня, 2022 р., 12:13
Чорним каменем горя війна знову влучила у Лохвицьку громаду. Надійшла трагічна звістка про загибель нашого земляка із міста Лохвиця НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Олександра Костянтиновича.
13 Жовтня, 2022 р., 12:09
2 жовтня 2022 року на Херсонщині під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Давидів Брід загинув наш земляк із мста Лохвиця ГАВРИЛКО Дмитро Григорович.
13 Жовтня, 2022 р., 12:06
2 жовтня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області в результаті мінометного обстрілу з боку противника загинув наш земляк із Лохвицької громади БУТКО Роман Анатолійович.
03 Жовтня, 2022 р., 08:37
2 жовтня миргородці попрощалися з молодим Героєм Юрієм Губаньовим, який віддав життя за свободу України в бою проти російської навали. Виконуючи бойове завдання, молодший лейтенант загинув 15 вересня  внаслідок вибуху біля населеного пункту Юрченкове Чугуївського району Харківської області. 16 листопада 2022 року Героєві виповнилося б 24 роки. Поховали земляка в с. Черевки Комишнянської громади. У Юрія залишилася мама  та брат Олександр, який також захищає Україну.
26 Вересня, 2022 р., 10:40
15 вересня 2022 року в лікарні міста Слов’янськ Донецької області помер захисник з Великобудищанської громади Смирнов Анатолій Михайлович. Військовослужбовець був учасником АТО. Із початком повномасштабної війни був призваний до лав Збройних Сил України. Військову службу проходив на посаді старшого навідника протитанкового артилерійського дивізіону.
22 Вересня, 2022 р., 15:34
У безжальній війні, боронячи свою Батьківщину та її незалежність, загинув захисник України – наш земляк із села Сари Гадяцької громади Миргородського району Віталій Волков.
22 Вересня, 2022 р., 08:11
17 вересня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області загинув наш земляк, житель Сенчанської громади Миргородського району БУГАЙ Олег Іванович.
16 Вересня, 2022 р., 19:32
Боронячи Україну від ворога, загинув військовослужбовець ЗСУ, боєць 115 ОМБР, наш земляк із Лохвицької громади КРИВКО Олександр Володимирович.
16 Вересня, 2022 р., 14:33
14 вересня 2022 року в районі с.Павлівка Волноваського району Донецької області, під час мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання, загинув житель с.Піски, старший сержант КРИВОБОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ 27.03.1971 року народження. У полеглого залишилися дружина, син, мати та брат.