ЧЕХ Дмитро Леонідович

Фото без описуЧЕХ Дмитро Леонідович
Миргородська міська територіальна громада

(24.02.1984-25.12.2023)

Дмитро Чех народився 24 лютого 1984 року. Коли йому виповнилося 2 роки, родина переїхала до Миргорода. Навчався в гімназії імені Т.Г.Шевченка, потім -  у Миргородському ПТУ №44. Працював на різних будівельних майданчиках України. Дмитро Леонідович мав багато друзів, захоплювався риболовлею, був затятим колекціонером монет. 26 лютого, у перші найстрашніші дні війни Дмитро Леонідович Чех, не вагаючись, пішов захищати рідну домівку і рідну державу. У лавах ТрО охороняв об’єкти інфраструктури, проходив бойове злагодження. З початку 2023 року у складі 116-ї окремої механізованої бригади виконував бойові завдання у найгарячішій точці бойових зіткнень з ворогом - на сході держави.

25 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині кулеметник стрілецької роти військової частини Дмитро Леонідович отримав смертельні поранення.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради