ЄФРЕМОВ Віталій Іванович

Фото без опису ЄФРЕМОВ Віталій Іванович
Миргородська міська територіальна громада

(07.03.1983-04.01.2024)

Віталій Єфремов народився 7 березня 1983 року в Миргороді в багатодітній родині. Закінчив 9 класів Миргородської середньої школи №5, вивчився на будівельника. Відслужив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Працював на різних будівельних майданчиках, мав золоті руки і щире відкрите серце. Збудував власний будинок, створив міцну родину, став батьком двох доньок. А коли росія напала на Україну, 26 лютого Віталій вже був у військкоматі і став на захист держави. У складі 110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка старший солдат нещадно бив ворога і наближав нашу перемогу.

4 січня 2024 року миргородський Захисник загинув внаслідок штурмових дій ворога на Донецькому напрямку.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради