ГАВРИЛЕНКО Сергій Віталійович

Фото без описуГАВРИЛЕНКО Сергій Віталійович
Миргородська міська територіальна громада

(28.04.1983-28.12.2023)

Сергій Гавриленко народився 28 квітня 1983 року в Миргороді, закінчив  третю школу, відслужив строкову службу у лавах ЗСУ і присвятив себе цирковій арені. Брати Гавриленки гастролювали Україною з цирком "Шапіто". Сергій був і веселим, і вправним жонглером, і умілим адміністратором. Повернувшись у Миргород, Сергій Віталійович одружився. Разом із дружиною виховували двох дітей.

Працював на різних роботах, будував плани на життя. У свій тридцять дев’ятий день народження 28 квітня 2022 року солдат Гавриленко, не вагаючись, пішов захищати рідну домівку та рідну державу. Він став частинкою сильних і незламних воїнів 110-ої окремої механізованої бригади імені генерала-хорунжого Марка Безручка. Підрозділи бригади тримають оборону на Донецькому напрямку з березня 2022 року. На жаль, в одному з таких зіткнень 28 грудня 2023 року перестало битися серце вірного сина України Сергія Гавриленка.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради