25 Грудня, 2020 р., 15:22
 Шановні жителі Миргородського району!
24 Грудня, 2020 р., 21:25
Передуючи засіданню сесії Миргородської районної ради, 24-го грудня депутати опрацювали низку важливих питань на постійній комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій.
24 Грудня, 2020 р., 21:05
24 грудня депутати Миргородської районної ради опрацювали ряд проєктів рішень на профільних комісіях. Так, на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції заслухали головного спеціаліста Миргородської районної ради з юридичних питань Валерія Толмачова.
24 Грудня, 2020 р., 16:34
Шановні працівники архівних установ та ветерани галузі!
22 Грудня, 2020 р., 13:47
Шановні працівники енергетичної галузі! Приймайте вітання до професійного свята. Ваша робота є незамінною, ключовою у функціонуванні кожного населеного пункту та країни загалом. Енергетика відіграє визначальну роль в економіці України, саме від її розвитку залежить стабільність роботи всіх підприємств, кожної установи та добробут у наших домівках.
21 Грудня, 2020 р., 18:24
21 грудня у рамках проведення комісії Миргородської районної ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони здоров'я відбулися бюджетні слухання.