Профільні комісії Миргородської районної ради погодили проекти рішень дев’ятої сесії

Дата: 17.12.2021 17:47

Фото без опису17 грудня депутати Миргородської районної ради восьмого скликання опрацювали проєкти рішень дев’ятої сесії на профільних комісіях.

Відповідно регламенту роботи, народні обранці обговорили кожен проект рішення  на комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; на комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; на комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів; на комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля та на комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

Працювали злагоджено, чітко та ефективно. Загалом розглянули проєкти рішень із 45 питань та депутатські звернення.