Постійні комісії

У районній раді функціонує 5 постійних комісій

Комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій  (з питань освіти).

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів,  забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції (регламентна)

Комісія з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів (ЖКГ)

Комісія з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля (бюджетна)

Комісія з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства та дитинства (соціальна)

| депутати | президіяфракції |

11 Грудня, 2020 р., 11:05
Моргун О.П. - голова постійної комісії,  Донос В.М., Дубовицький В.С., Єщенко О.В., Зливко Л.О., Михайлик М.М., Окаянченко О.К., Перевозник К.В. протоколи

11 Грудня, 2020 р., 11:04
Цибенко В.Г. - голова постійної комісії, Байрамов К.І., Рудяк В.М., Севастьянов В.М., Тома М.К.

11 Грудня, 2020 р., 11:03
Федій І.А. - голова постійної комісії, Борис О.Я., Даниленко І.В., Карабка О.Ю., Кирченков В.П., Коркішко М.О., Лейко В.О., Мельник О.І., Опришко А.О. Чишко І.В.

11 Грудня, 2020 р., 11:02
Кулик О.І. - голова постійної комісії, Верещака І.М., Діденко І.Г., Дроботя Г.М., Дубовицька О.С., Петренко О.І., Пінчук О.П., Сілютін О.М., Стешенко Л.Я., Троценко В.А., Шрамко С.Ю. протоколи

11 Грудня, 2020 р., 11:01
Фошин О.Л. - голова постійної комісії, Бурлей В.В., Гавловський Л.О., Опришко І.В., Петров Д.В., Трапікас О.В., Хорольська М.М.