21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 07:00

Шановні миргородці! День Гідності та Свободи – незаперечний доказ відродження української нації, нашої країни.

В цей день ми вшановуємо наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну, яка буде гідною частиною європейської демократії. Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наші нащадки!

Від щирого серця бажаємо добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту нашої держави та піднесення добробуту всіх українців. Миру всім нам!

Слава Україні! Шана героям!

Голова районної ради                   Голова райдержадміністрації
Наталія Гирка                               Вікторія Ємець

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)