Миргородський район, Полтавська область

Завершено перехід на централізовану модель виконання дохідної частини бюджету

Переглядів: 138

УДКСУ у Миргородському районі повідомляє, що граничний термін перехідного періоду функціонування бюджетів закінчився 10.09.2018. Старі доходні рахунки з МФО 831019 закриті.
З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки \, будуть повертатися до банку платника, як нез'ясовані надходження.
З метою уникнення недоїмки та податкового боргу просимо платників податків здійснювати перерахування платежів зі сплати податків і зборів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).
Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на офіційній веб-сторінці ГУ ДКСУ у Полтавській області (ГУ ДКСУ у Полтавській області (адреса:www.treasury.gov.ua) в рубриці "Реквізити рахунків".