УВАГА!!! Управління Держказначейства у Миргородському районі інформує

Дата: 11.09.2018 18:16

Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області інформує

УДКСУ у Миргородському районі повідомляє, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 10.09.2018. Старі доходні рахунки з МФО 831019 закриті.
З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки , будуть повертатися до банку платника, як нез'ясовані надходження.
З метою уникнення недоїмки та податкового боргу просимо платників податків здійснювати перерахування платежів зі сплати податків і зборів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)