23 серпня - День Державного прапора України

Дата: 23.08.2024 08:00

Фото без опису23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один із трьох ключових державних символів - синьо-жовтий стяг: національний символ, символ нашої української ідентичності, символ боротьби за волю.

Шановні жителі Миргородського краю!

Вітаю вас з нагоди Дня Державного Прапора України!

Цьогоріч вдвадцяте Державний Прапор України офіційно підніматимуть в усіх куточках України.

Наш синьо-жовтий стяг став особливим символом незламності, сили духу, волі не лише для українців, а й для усього цивілізованого світу.

Із цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, із ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів.

Тож сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім щастя, добра і миру!

Нехай завжди над Україною гордо майорить жовто-блакитний стяг волі та єдності українського народу і наповнює наші серця патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

З повагою - голова Миргородської районної ради                            Наталія ГИРКА