ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 14.08.2024 07:30

Фото без опису14 серпня свій день народження відзначає начальник Миргородської районної військової адміністрації ДЯКІВНИЧ Віталій Анатолійович

Шановний Віталію Анатолійовичу!

Від імені депутатів Миргородської районної ради, виконавчого апарату та особисто від мене прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження.

За час роботи на посаді Ви проявили себе як цілеспрямований, мудрий керівник, який має непохитну патріотичну позицію на шляху до спільної мети – омріяної Перемоги українського народу.

Тож щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, життєдайної енергії для подолання будь-яких перепон і невичерпної сили для досягнення нових професійних вершин у відповідальній справі служіння людям!

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашого району, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

З повагою - голова Миргородської районної ради                          Наталія ГИРКА