Вітаємо молодь зі святом!

Дата: 12.08.2024 08:00

Фото без опису12 серпня у всьому світі відзначають Міжнародний день молоді. У цей святковий день вітаємо молодь Миргородщини з їх святом!

На жаль, з повномасштабним вторгненням російських окупантів святкова атмосфера цього дня докорінна змінилася - якщо раніше День молоді асоціювався з літом, веселощами, безтурботністю і завзяттям, то нині молодь задіяна у активному щоденному протистоянні ворогу - хто в лавах ЗСУ, хто в числі волонтерів наближаючи день за днем ПЕРЕМОГУ.

Пишаємося гідними синами і доньками України, які щодня ризикують життям, захищаючи рідну землю.

Тож, шановна молодь, а також усі ті, хто в душі залишається молодим, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята та побажання здоров'я, міцного духу, сили і оптимізму!

Ви - наша надія. Завжди твердо ідіть до своєї мети! І Перемога буде за нами!

Низько схиляємо голови в жалобі за тими, хто віддав своє життя і назавжди залишившись молодим…

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою - голова Миргородської районної ради                                   Наталія ГИРКА